Рекламно - гастрольне агентство театр "АкадеміЯ" засновано в 1989 році на базі першого госпрозрахункового київського Клубу авторської пісні "Контакт", широко відомого в 70-ті та 80-ті роки організацією гастролей і концертних виступів популярних бардів: Б. Окуджави, Ю. Кукіна, А . Розенбаума, А. Дольського, А. Городницького, В. Доліної та ін.

У 90-ті роки театр "АкадеміЯ" стає лідером серед гастрольних організацій і імпресаріо - агентств Києва за загальною кількістю проведених гастролей і концертів:
III-й (останній) Всесоюзний фестиваль авторської пісні (Вересень 1990 р.); М. Жванецький (ДК "Україна", 1991-2004 р.р.); Балет "Тодес" (ДК "Україна", ДК "Жовтневий", 1998-2004 р.р.); тур гурту "Воскресение" (ДК "Україна", 2002 р.); творчий вечір А. Філіпенко (2003 рік); концерт до 30-річчя групи "Машина часу" (ДК "Україна", 1999 р.); М. Шуфутинський (ДК "Україна", 1994-2000 р.р.); концерти авторів - виконавців "Пісні нашого століття" (ДК "Україна", 2000-2004 р.р.); О. Мітяєв (ДК "Україна", Будинок Офіцерів, 1999-2004 р.р.); А. Розенбаум (ДК "Україна", 1989-2000 р.р.); М. Задорнов (ДК "Україна", 1994-2004 р.р.); К. Новікова (ДК "Україна", 1995-2004 р.р.); бал А. Малініна (ДК "Україна", 1993 р.); тур до десятиріччя групи "Браво" і Ж. Агузарова (1993 р.); Б. Гребенщиков і група "Акваріум" (ДК "Україна", 1993 р.); акустичний концерт Ю. Шевчука і концерти групи "ДДТ" (1995-96 р.р.); гастролі акторів Московського театру на Таганці (1991 р.); група "Нещасний випадок" (1995-2004 р.р.); творчий вечір М. Таніча і групи "Лісоповал" (ДК "Україна", 1994 р.); "Хор Турецького" (ДК "Жовтневий", 2003 р.); Л. Успенська (ДК "Україна", 1993-1999 р.р.); Г. Лепс (ДК "Україна", 2004 р.); група "Тату" (2002 р.); Р. Карцев (1999-2000 р.р.); гастролі вистави "Чапаєв і пустота" (2002 р.) та багато іншого...

В середині 90-х років, з ростом зацікавленості різних компаній і організацій до проведення корпоративних свят і святкувань, - театр "АкадеміЯ" відкриває у своїй структурі відділ реклами та РR, що спеціалізується на розробці, організації та проведенні повних циклів проектів по здійсненню ювілеїв фірм і організацій, фестивалів і презентацій, "Днів міста" та інших відкритих свят, дилерських семінарів і прес-конференцій, виставок і експозицій, урочистих церемоній і ТУ-програм і т.д.

Театр "АкадеміЯ" в зв'язку з цим організовує міжнародні фестивалі флористів "Роксолана" (ДК "Україна" 1993-1994 р.р.), I і II-й міжнародні Фієсти повітряних куль, концерт А. Розенбаума, присвячений пам'яті жертв Бабиного Яру (Київ, пл. Незалежності, 1997 р.), творчий вечір художника-постановника Б. Краснова "Рідному місту присвячується" (за участю: А. Пугачова, Ф. Кіркоров, І. Кобзон, Л. Гурченко, A. Масляков, Т. Гвердцтелі , хор ім. П'ятницького, Імперський балет Г. Таранди, Ю. Башмет та оркестр "Солісти Москви", ДК "Україна", 2000 р.), організацію концертів - зйомок телепрограми каналу "Інтер" - "Комедійний клуб" (2003-2004 р.р.) - гастролі: М. Жванецький, Е. Петросян, С. Єщенко, брати Пономаренки, Ю. Гальцев, B. Винокур і його театр, Н. Бандурин і М. Вашуков, І. Христенко, В. Хаїт, О. Воробей, група "Екс-ББ", С. Альтов, А. Арканов, Е. Шифрін, Я. Арлазоров, К. Аванесян, М. Галкін, А. Укупник, Б. Моїсеєв, А. Буйнов, театр "Ліцідеі ", Л. Новоженов, Л. Ізмайлов, Г. Вєтров, В. Вишневський, А. Трушкин, І. Иртеньев, комік-трупа "Маски-шоу", команди КВН: "Уєздне місто", "95-й квартал", "Ва-банк", "Одеські джентльмени" та ін.

Клієнтами "Академії" ставали такі компанії: "Укргазбанк", "Інкомбанк", "Ва-Банк", банк "Форум", банк "Фортуна", банк "Фінанси і кредит", "Укрсиббанк", банк "Український капітал"; "Роскомветеранбанк" (м. Москва), банк "ВДНХ" (м. Москва). Торгові марки: "Немірофф", "Мірна", "Княжий град", "Винороб", "Шустов", "Форд - моторс", "Хонда - моторс" та ін.

"АкадеміЯ" володіє найбільш дієвими стратегіями і прийомами в проведенні нестандартних рекламних проектів. Ми використовуємо методики організації гастрольно-концертних та інших масових заходів, використовуючи досвід і потенціал світової шоу-індустрії в локальних умовах України. Ми працюємо "під ключ", тобто надаємо повні пакети послуг. Наприклад, від розробки дизайну і фірмових бланків до розробки стратегії позиціонування товарів і послуг замовника. Співробітниками театру "АкадеміЯ" в роботі з корпоративними клієнтами пропонуються схеми реалізації різних проектів: креативна розробка ідей та сценаріїв; режисура; дизайн і декорації; сцена, світло, звук; артисти і виконавці всіх жанрів; друковані та поліграфічні роботи; фото-кіно і аудіо-відео продакшн; взаємодія із засобами масової інформації та ін.

Для більш ефективного вирішення поставлених завдань "АкадеміЯ" використовує виробничий потенціал своїх партнерів, ексклюзивно представляємо в Україні: "КрасновДізайн" (м. Москва); "VIPконцерт" (м. Москва), "MantheyEventConsulting" (Німеччина), "GaryDonProduction" (м. Нью Йорк, США) та ін.

Спираючись на передові світові технології і власний досвід роботи ми створили унікальну консультаційну програму, повністю адаптовану до умов ринку шоу-бізнесу України. Її застосування дозволяє вирішити стратегічні, організаційні та інші проблеми, актуальні для сьогоднішніх рекламного, гастрольного, медіа та інших ринків України.
"АкадеміЯ" здійснює конфіденційне консультування промислових і комерційних, громадських і політичних структур з наступних питань:
- Вивчення і моніторинг ефективності реклами;
- Тестування рекламної продукції;
- Повні цикли гастрольно-концертної діяльності;
- Розробка і комплексне проведення рекламних та PR кампаній;
- Режисура іміджу;
- Позиціонування товарів і послуг;
- Організація взаємодії із засобами масової інформації;
- GR (government relations) - розробка стратегій взаємодії з органами державної влади та управління.

У структурі театру "АкадеміЯ" діє продюсерський центр, який створив і випустив такі музичні альбоми: "Золото монет" Дмитро Клімашенко (1999); "Діти Вересня" група "Зе.ру" (2000 р); "Колискова" Сергій Крилов спільно з групою "Мен Саунд" (1999 р); "Визнання" Ольга Крюкова (2002 г.), "Східне кохання" Наталя Бакай (2003 рік) та ін. До всіх вище перерахованих альбомів нами було спродюсовано і випущено в ротації відео-кліпи, зняті нашими партнерами-студіями: "Палітра" В . Придувалов (м. Київ), "Саламандра" М. Осадчий (м. Москва), "Адреналін Броз.", "Філатович продакшн" (м. Київ) та ін. Відео-кліп "Діти Вересня" - премія за краще музичне відео 2001 р.