...

31 Жовтень 2020  19:30 ₴ 199-1899
Національний палац мистецтв «Україна»

 

...

 

31 жовтня 2020 року в Палаці Україна, в Києві, відбудеться концерт української співачки Аріни Домскі, яка вже підкорила сцену Китаю і Арабських Еміратів. Аріна Домскі - оперна співачка з консерваторською освітою, виступає в жанрі classical crossover, який поєднує в собі елементи класичної музики, року, поп-мотивів і електронну музику. Однак репертуар співачки значно відрізняється від інших представників цього жанру
Свого часу Аріна Домскі була учасницею першої Фабрики Зірок. З тих пір співачка не тільки випустила власний альбом і сингл «Ti Amero», який потрапив в ротацію музичного телеканалу Великобританії. Аріна Домскі вже відвідала з гастролями Туреччину, Китай, ОАЕ, Іспанії і Німеччини. Вона, першою з європейських артистів, була удостоєна честі виступати на відкритті Пекінського міжнародного фестивалю в 2015 році. Уже в наступному році оперна діва повертається в Китай з гастрольним турне. У 2017 році її запрошують виступити на відкритті економічного форуму Давос- Далянь.
Аріна Домскі - автор власної концертної програми «Opera Show», за яку в 2018 році була нагороджена міжнародною арабської премією Dubai «DIAFA Awards» Тепер Аріна повертається в Україну, щоб представити свою програму українським глядачам. Щоб на власні очі побачити і почути незрівнянну Аріну Домскі, необхідно придбати квиток на концерт в Києві, купити квиток з доставкою або купити онлайн. Ціна квитків від 199 до 1899 грн.
Творчий шлях
Перший виступ співачки на великій сцені відбувся ще в 2007 році, коли вийшов її перший кліп на композицію «Ніхто не винен». А вже в наступному році Аріна стала автором саунд-треку до фільму «Не квап любов»,
Крім чарівного голосу Аріну Домскі відрізняє природна вишуканість і почуття смаку. На своєму прикладі вона довела, що може зайняти гідне місце серед відомих оперних виконавців і отримати визнання публіки. У 2010 році Аріна Домскі брала участь у Національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення», в 2015 році вийшов її перший альбом «Коли думаємо про одне»
Хіти Аріни Домскі:
• Пробач, що я не ангел.
• Рана і сіль
• Не квап любов
• Коли думаємо про одне