...

21 Листопад 2018  19:00 ₴ 100-600
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України

...

 

Він - моя сестра
Вистава є одним з довгоочікуваних театральних подій. Кожен глядач стане свідком дивовижної історії, яка нікого не залишить байдужим. Вас чекає незабутня постановка, перевтілення знаменитих акторів і маса приємних емоцій. Вистава зруйнує усталені стереотипи і змусить кожного заглянути до себе в душу.
Неординарний спектакль піднімає важливі соціальні питання. Справжня дружба - це дійсно рідкісне явище, яке уособлює собою безкорисливість. За такого друга дійсно нескладно віддати життя, але далеко не у кожного є справжній друг, який підтримає і допоможе в скрутну хвилину, а також порадіє за ваш успіх. Його дійсно важко знайти. Професійна комедійна постановка зламає стандартні установки в суспільстві, показуючи, як виглядає дружба чоловіків, якщо жіночність є частиною їхньої натури. Неймовірна гра акторів змусить сміятися і переживати за головних героїв, стежачи, як під яскравою обгорткою епатажності і скандальності ховається дуже глибокий сенс дружби і взагалі людських відносин в цілому. Дивовижна життєва ситуація, втілена на сцені, змусить глядачів задуматися над тим, що відбувається навколо.

Цей спектакль виглядає на одному диханні, приковуючи погляди з перших хвилин. Він прекрасно поєднує в собі комедійний розслабляючий настрій і глибокі психологічні реалізації. Вистава Він - моя сестра це яскраве театральне дійство з музикою і танцями, оригінальною сюжетною лінією, чудовою грою акторської трупи, що запам'ятовуються костюмами і гримом.