...

19 Листопад 2018  19:00 ₴ 150-650
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

...

 

Про мишей і людей
Про мишей і людей спектакль є зворушливе і видовищне театральне дійство, яке жодного глядача не залишить байдужим. Це незвичайна історія про життя двох друзів, які подорожують по Дикому Заходу в пошуках притулку. Щоб вижити, Ленні і Джордж перебиваються тимчасовими заробітками на фермах. Незважаючи на всі складнощі, вони продовжують плекати свою мрію про створення власного господарства і процвітаючому майбутньому. Це одне з найбільш грандіозних театральних подій, тому варто поспішити
Унікальне театральне дійство було створено на основі однойменної повісті знаменитого американського письменника Джона Стейнбека. Літературний твір нобелівського лауреата піднімає важливі соціально-економічні проблеми, які є актуальними і на сьогоднішній день. Варто зазначити, що протягом п'ятнадцяти років повість була бестселером на території США. У реальному житті кожен може зустріти таких же невиправних романтиків, як і Джордж, або ж довірливих і наївних людей, як Ленні. Однак як в сюжеті повісті, так і в реальності, таким людям доведеться зіткнутися з немилосердними реаліями.
Джордж відрізняється розумом і кмітливістю, володіючи здатністю знаходити вихід з найскладніших колотнеч. Ленні - це справжній богатир з величезною силою, але через те, що він розумово відсталий, герой постійно потрапляє в проблемні і часом вельми трагічні ситуації, оскільки не може контролювати свою силу і почуття. Літературний твір наповнений людяністю, простотою і глибиною, а також неймовірної ясністю, в чому і полягає його велич. Фінал повісті показує, що в жорстокому світі більше немає місця головним героям. Зоряний акторський склад чудово передає всі відтінки і фарби легендарного твору. Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв і Наталя Сумська є виконавцями головних ролей.
Вистава Про мишей і людей в Києві отримав масу нагород і був високо оцінений театральними критиками. У 2005 році він отримав «Київську Пектораль», а в 2008 став володарем Національної премії ім. Т. Шевченка.