...

28 Грудень 2018  13:30 ₴ 100-360
Будинок кіно. Червоний зал

...

 

НОВОРІЧНА МАНДРІВКА
від sherlize_theater
Новий рік і різдвяні свята вже все ближче і ближче. Звичайно ж, новорічна фантазія для кожного втілюється по-своєму, але ми впевнені, що програма - так, саме велика і захоплююча новорічна програма від Sherliz, не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих і в цьому Новому році. Шкода, що не всі бажаючі змогли потрапити на "Новорічне Смарагдове Фентезі" в 2017/18 р, але, як завжди, абсолютно нова вистава обіцяє бути не менш яскравою і захоплюючою.
А втім, переконатися в цьому Ви можете і самі!
У цей Новий Рік Вас чекає Новорічна Мандрівка в чудову казку, повну дивовижних і видовищних пригод, дитячих надій і гарного настрою.
Яким би цікавим не був Чарівний світ Казки, в ньому багато небезпек. Казкові герої на чолі з Дідом Морозом допоможуть дітям здолати найсуворіші випробування і врятувати всіми улюблене свято - Новий Рік
Всіх Вас чекає яскраве, динамічне і незабутнє шоу, з неймовірними цирковими номерами, з неоновим шоу від світлового театру «Ismenlight», іграми, танцями і улюбленими казковими персонажами.
Програму доповнюють традиційні 2 поверхи інтерактивних розваг. З перших кроків для Вас відкриється казковий світ веселощів і новорічних чудес. Ексклюзивні фотозони, майстер класи, квести, чудові артисти різних жанрів і, звичайно ж, атмосфера Новорічного Свята чекають Вас.
Так, що приходьте раніше, програма починається за 30 хвилин до початку вистави в залі.
Наші історії створюють Вам свято ось уже 6-й рік, дякуємо Вам за те, що Ви з нами.
Дітям до 4 років безкоштовно, без надання окремого місця.