Михайло Жванецький

Гуморист від Бога Жванецький Михайло Михайлович народився в 1934 році. Напевно талант смішити людей йому передався від місця, де він народився - Одеса. Столиця гумору навчила його жартувати з притаманною цинічністю, тому він часто висміює порочність людей і соціуму. Спостерігаючи за його виступами, навіть не віриться, що це 80-річний дідусь. У свої роки багато людей з великим задоволенням готові запросити Михайла Жванецького, так як йому досі вдається радувати свого інтелігентного глядача іскрометним почуттям гумору.

Кожен концерт вражає рівнем відвертості і довіри слухачів. Михайло Жванецький володіє оригінальною манерою вести свої концерти - скоромовкою, що дозволяє змусити глядача активно мислити. Дана особливість ведення розмови зі сцени всього на всього сценічний прийом, а не особиста риса його повсякденного спілкування. Будь-які сатиричні мініатюри Жванецького пройняті своєрідною аллегоричностью і ідеально підкреслюються оригінальністю подачі матеріалу. На його виступах глядач сміється сам над собою. Він, справжній віртуоз слова, вміє непрямим текстом донести до людини, що він «дурень» причому таким чином, що він це зрозуміє, погодиться з цим, але у нього не з'явиться привід злитися або ображатися, і навіть навпаки - ще посміється від душі в відповідь на жарт. Саме тому запросити Михайла Жванецького або свято хочуть багато любителів сарказмічного гумору.

...

 

 

...

 

 

Любе

Днем народження групи «ЛЮБЕ» можна вважати 14 січня 1989 р - У цей знаменний день на студії «Звук» записали перші пісні групи Люберці і Батька Махно. У той же час «Любе» почала роботу над дебютним альбомом «Атас», в якому 14 пісень. Творцями ж стали Ігор Матвієнко і Микола Расторгуєв. В основу творчості лягли кращі радянські традиції пісенної культури, з сучасними на той час, аранжувальними рішеннями. Використовувалися народні мелодії, розгорнуті партії чоловічих хорів під час приспівів, цитати класичних творів. На початку 90-х запросити «Любе» бажали мало не в кожному місті СРСР, а після його розвалу вийшов компакт-диск і аудіокасета «Атас» (дебютний альбом). Особливим успіхом можна назвати спеціальний приз журі в Каннах за кліп на пісню «Не валяй дурака, Америка» з другого альбому групи. За перші три роки життя група дала приблизно 800 концертів, що зібрало більше трьох мільйонів чоловік.

Наступним етапом в творчості стала робота над кінострічкою «Зона Любе» від режисера Дмитра Золотухіна. Альбом, який ліг в основу фільму, створювався близько двох років. В основі сценарію виявилися сім нових пісень, написані як закінчені музичні новели.

З роками популярність групи не слабшає. Це завдяки вдалому поєднанню брутальності співака Миколи Расторгуєва та його пісень, що виконуються в форматі військової тематики. До сих пір запросити «Любе» хочуть багато організаторів свят.

...

 

 

...

 

 

Машина часу

«Машина часу» - унікальна група, що поєднує в собі як класичний рок, рок-н-рол, блюз так і елементи бардівської музики. Група була створена в 27 травня 1969 року разом з Андрієм Макаревичем і Сергієм Кавагое. Хоча спочатку все починалося на шкільній лаві в школі № 19 в місті Москва, і група називалася «The Kids». Репертуар складався з англомовних композицій.

Але знаковою подією для школярів стало знайомство з Олександром Сікорським в 1969 р, який захотів запросити «Машину Часу» зіграти на апаратурі ВІА «Атланти» і підіграв їм на, тоді не знайомій для них, бас-гітарі. Тоді було сформовано перший склад групи під назвою «Time Machines» за аналогією з «The Beatles», «The Rolling Stones» та іншими західними гігантами.

У 1973 році через публічний тиск назву довелося змінити на «Машина часу». Протягом 1978 року спостерігались експерименти зі звуком. В кінці 70-х років до групи прикріпили «куратора» з відділу культури для контролю над їх концертною діяльністю, що ускладнювало підпільну діяльність.

Між 1981 і 1986 роками існування групи було неоднозначним, навіть подвійним: виступають, записують музику. Але в той же час не було жодного офіційного концерту в Москві. 90-ті роки стали знаковими - нагороди, визнання, випуск 7-ми альбомів, а 2000-і роки - гастролі, постійні учасники рок-фестивалю «Крила», в 2010 - учасники «Нашестя» і «Рок над Волгою». Запросити «Машину Часу» на концерт сьогодні дорого, проте ті, хто цінує справжнє мистецтво, збирають достатню кількість людей.

...

 

 

...

 

 

Михайло Шуфутинський

Талановитий композитор, піаніст і співак Михайло Захарович Шуфутинський народився в 1948 році. Цей улюбленець радянської естради має дві освіти: баяніста і диригента-хоровика. Коли він навчався в музичному училищі імені Іпполітова-Іванова, паралельно з ним вчилася Алла Пугачова.

Свою кар'єру Михайло Шуфутинський частково будував в США, куди поїхав перший раз в 1981 році. Там він часто виступав у ресторанах, на ім'я одного з яких створив групу «Отаман - бенд». Пізніше, коли артист набрав популярність, запросити Михайла Шуфутинського захотіли в відомому російською ресторані в Лос-Анджелесі «Арбат». Саме там він і отримав популярність, сам того не очікуючи.

Артист виступає в Росії з 1990 року, а живе на батьківщині з 2003 року. У 2013 році він був удостоєний нагороди Заслужений артист Російської Федерації, хоча на території Росії виступав вже після здобуття популярності. У 1997 році він отримав премію «За найбільш сумнівні досягнення в області шоу-бізнесу» в категорії «За конкретний внесок в мистецтво» і премію «Срібну калошу». Виступаючи в жанрі шансон, Михайло Шуфутинський щороку стає учасником Національної Премії Шансон Року. У артиста близько 20 збірок, 30 дисків, а в 1984 році запросити Михайла Шуфутинського побажали для зйомок у фільмі «Москва в Гудзоні».

...

 

 

...

 

 

Олег Митяев

Відомий всім Олег Мітяєв народився 19 лютого 1956 року в російському місті - Челябінськ. Навчався Олег на технічній спеціальності в челябінському технікумі, після чого служив на флоті. У його досягнення, крім музики, можна додати розряд з плавання. У цьому виді спорту Олег отримав звання КМС і викладав в 1981 році. Талант великого виконавця і композитора зародився в 1985 році, коли в челябінської філармонії захотіли запросити Олега Мітяєва для навчання на роль артиста. З цього часу він навчався в ГІТІСі ім. Луначарського аж до 1991 року. Варто відзначити його старанність у навчанні, яке стало його візитною карткою в світ музики, допомогло йому вийти на рівень зірки країн СНД.

Олег Григорович Мітяєв почав писати пісні ще, будучи студентом в інституті фізичної культури в 1978 році. Він був настільки талановитим, що його запросили знятися у фільмі. За його ініціативою в 2000 році був заснований благодійний фонд, який займається підтримкою культурно-освітніми проектами, а в 2012 році Асоціацією «Все справжнє - дітям».

Крім всенародного визнання, він заслужив національну премію «Овація», став лауреатом премії Фонду російської поезії «Потерпілі», отримав Царскосельскую мистецьку премію, удостоївся премії «Золотий Остап».

...

 

 

 

 

Як запросити артиста до себе на захід